Oase LunAqua Connect RGB Extention Cable (kabel je RGB jezírkovým světlům 5m)

Oase LunAqua Connect RGB Extention Cable (kabel je RGB jezírkovým světlům 5m) - Osvětlení, elektro k jezírku Zahradní osvětlení

Oase LunAqua Connect RGB Extention Cable (kabel je RGB jezírkovým světlům 5m)

Originál prodlužovací kabel 5m pro RGB jezírkové osvětlení Oase LunAqua Connect.

NOVINKA
dostupnost:
na objednávku

záruka: 2 roky


 dopravné:  může být i ZDARMA!
Od nákupu za 3 000,00 ▼

Přepravce PPL - na dobírku: 199,00
Přepravce PPL - platba předem: 169,00
Slovensko - převodem: 400,00
Osobně na prodejně: ZDARMA



589,- Kč
bez DPH: 486,78

kód: 74351


 máte dotaz? 

garance spokojenosti, výměna nebo navrácení

fanoušci s námi




Navod-Oase-LunAqua-Connect-RGB-Extention-Cable.pdf  (5.96 MB)


Osvětlení, elektro k jezírku Zahradní osvětlení » Oase LunAqua Connect RGB Extention Cable (kabel je RGB jezírkovým světlům 5m)

Originál prodlužovací kabel 5m pro RGB jezírkové osvětlení Oase LunAqua Connect.

Ovládání zahrady pomocí Oase Control funguje prostřednictvím aplikace Oase Control a Oase Cloud. Se zahradním ovladačem nainstalovaným na zahradě můžete propojit až deset zařízení s podporou Oase Control. InScenio FM-Master jde ještě dále: kromě čtyř ovladatelných zásuvek lze integrovat i další bezdrátová zařízení Oase. V menších verzích InScenio si můžete pořídit i jen napájecí zásuvky. Ty mohou dodávat energii buď trvale, nebo být aktivovány bezdrátově. V každém případě jeden (modrý) konektor umožňuje také stmívání. Propojovací kabely a kabelové konektory jsou k dispozici jako příslušenství. Navíc: instalace a ovládání jsou jednoduché a intuitivní.

Technické parametry

Jmenovité napětí: 24V DC

Rozměry balení: 250 x 115 x 62mm

Krytí: IP67

Délka kabelu: 5m

Hmotnost: 0,47kg

Záruka* (+záruka na vyžádání): 2 + 1 rok na vyžádání

Počet kabelových vstupů: 1

Počet kabelových výstupů:1

Průřez kabelu: 3mm2

Přípojka Oase Control:Ne


Upřesnění parametrů pro Oase LunAqua Connect RGB Extention Cable (kabel je RGB jezírkovým světlům 5m)

výrobce: Oase


 přejít na Osvětlení, elektro k jezírku - Zahradní osvětlení 




Oase LunAqua Connect RGB Extention Cable (kabel je RGB jezírkovým světlům 5m)

...také Vás může u Oase LunAqua Connect RGB Extention Cable (kabel je RGB jezírkovým světlům 5m) zajímat:

Oase LunAqua Connect S Solo white (jezírkové LED osvětlení)

Oase LunAqua Connect S Solo white (jezírkové LED osvětlení)

Nadčasové modulární LED osvětlení. Oase LunAqua Connect RGB Extention Cable (kabel je RGB jezírkovým světlům 5m)

NOVINKA

na objednávku

1 859,-
1 536,36
Oase LunAqua Connect M Solo RGB (jezírkové LED/RGB osvětlení)

Oase LunAqua Connect M Solo RGB (jezírkové LED/RGB osvětlení)

Nadčasové modulární LED/RGB osvětlení. Osvětlení, elektro k jezírku Zahradní osvětlení

NOVINKA

na objednávku

2 669,-
2 205,79
Oase LunAqua Connect W Outlet Ext. Cable (kabel k jezírkovým světlům 10m-4 pin)

Oase LunAqua Connect W Outlet Ext. Cable (kabel k jezírkovým světlům 10m-4 pin)

Originál prodlužovací kabel k jezírkovým světlům Oase LunAqua Connect. Oase LunAqua Connect RGB Extention Cable (kabel je RGB jezírkovým světlům 5m)

novinka

na objednávku

1 019,-
842,15

E-shop


Prodejna: 725 923 654
Realizace: 731 156 600







máte dotaz sdílet tisk
© 2026 Insion

Poradna:

Zazimování jezírka..


Zázraky se nedějí..


Vhodný filtr..


Choroby ryb..


Okrasné jezírko na Vaší zahrádce..


Řasy v jezírku..


Přípravky pro péči o vodu..


Jarní spuštění jezírka..

Navštívené:

Oase LunAqua Connect RGB Extention Cable (kabel je RGB jezírkovým světlům 5m)Oase LunAqua Connect RGB Extention Cable (kabel je RGB jezírkovým světlům 5m)
MTS 300W bazénové podvodní nerez. světlo (pro fólii)MTS 300W bazénové podvodní nerez. světlo (pro fólii)
Oase WR125 víko na fontánovou nádrž (Ø125cm)Oase WR125 víko na fontánovou nádrž (Ø125cm)
AquaForte DM-30000S Vario (ovladač na jezírkové čerpadlo s regulací)AquaForte DM-30000S Vario (ovladač na jezírkové čerpadlo s regulací)
Oase Aquarius Fountain Set Eco 9500 (fontánové čerpadlo)Oase Aquarius Fountain Set Eco 9500 (fontánové čerpadlo)
Oase LunAqua Connect W 3way Distributor (kabelový rozbočovač pro jezírková světla)Oase LunAqua Connect W 3way Distributor (kabelový rozbočovač pro jezírková světla)
Oase LunAqua Power LED Set 3 (jezírkové LED osvětlení)Oase LunAqua Power LED Set 3 (jezírkové LED osvětlení)
Oase Water Quintet (náhradní řídící jednotka)Oase Water Quintet (náhradní řídící jednotka)
YAMATO NISHIKI excelentní jarní a podzimní krmivo pro KOI (5 kg - 7mm)YAMATO NISHIKI excelentní jarní a podzimní krmivo pro KOI (5 kg - 7mm)
Oase LunAqua Connect S Set 3 (jezírkové LED set osvětlení)Oase LunAqua Connect S Set 3 (jezírkové LED set osvětlení)
Home pond Brilliant pond - odstraňuje zelenou vodu (1 l na 30-50m3)Home pond Brilliant pond - odstraňuje zelenou vodu (1 l na 30-50m3)
Home pond Super pond - odstraňuje všechny druhy řas (3kg na 300m3)Home pond Super pond - odstraňuje všechny druhy řas (3kg na 300m3)
Baktoma Bacti ZR - zazimovač jezírek a rybníčků (700g na 35m2)Baktoma Bacti ZR - zazimovač jezírek a rybníčků (700g na 35m2)
PVC redukce krátká vkládací se závitem 110mm x 3" int.PVC redukce krátká vkládací se závitem 110mm x 3" int.
Oase Bitron C 55W UV-C lampa (na 18m3) - bazarOase Bitron C 55W UV-C lampa (na 18m3) - bazar