O společnosti

Informace o společnosti Jezírka-Zahrady s.r.o.

Naše firma byla založena v roce 2009 s cílem pomoci našim zákazníkům, přátelům, nadšencům s budováním vodních zahrad, jezírek a všeho, co je s touto problematikou spojené. Vzhledem k tomu, že jsme také velcí nadšenci vodních ploch, samozřejmě se touto činností zabýváme již několik let. Další činnosti, kterými se zabýváme: návrh a realizace klasických zahradních jezírek (různého druhu) a koupacích jezírek, montáž filtrací na již vybudovaná jezírka, výroba filtrací na zakázku (dle požadavků a potřeb zákazníků), prodej okrasných ryb všeho druhu (speciálně japonských KOI), celoroční servis s údržbou Vašeho jezírka včetně poradenství a odborných konzultací.

Profesionální zahradní koupací a okrasná jezírka

Při stavbách jezírek a chovu okrasných ryb spolupracujeme s několika odborníky z české republiky, kteří mají v této oblasti velké zkušenosti. To vše činíme z důvodů vysoké profesionality, otevřenosti v předávání informací či rad svým zákazníkům a milovníkům vodních ploch se vším, co k tomu patří.

Internetový obchod pro zahradní jezírka

Dále jsme pro Vás připravili internetový obchod, ve kterém naleznete vše potřebné na výstavbu, údržbu zahradního jezírka a vše nezbytné pro Vaše rybí miláčky. Naším zájmem je spokojený zákazník s plně funkčním a krásným zahradním jezírkem. Splňte si své sny prostřednictvím tohoto internetového obchodu a nakupte u nás.


KontaktProdejna: 725 923 654
Realizace: 731 156 600máte dotaz sdílet tisk
© 2024 Insion

Poradna:

Zazimování jezírka..


Zázraky se nedějí..


Vhodný filtr..


Choroby ryb..


Okrasné jezírko na Vaší zahrádce..


Řasy v jezírku..


Přípravky pro péči o vodu..


Jarní spuštění jezírka..