OaseFol Flashing - záplata na kaučukovou fólii (180x230mm)

OaseFol Flashing - záplata na kaučukovou fólii (180x230mm) - Fólie, geotextílie, plastová jezírka Lepidla, spojovací pásky

OaseFol Flashing - záplata na kaučukovou fólii (180x230mm)

Záplata na lepení kaučukové fólie.


dostupnost:
na objednávku

záruka: 2 roky


 dopravné:  může být i ZDARMA!
Od nákupu za 3 000,00 ▼

Přepravce PPL - na dobírku: 199,00
Přepravce PPL - platba předem: 169,00
Slovensko - převodem: 400,00
Osobně na prodejně: ZDARMA



589,- Kč
bez DPH: 486,78

kód: 50845


 máte dotaz? 

garance spokojenosti, výměna nebo navrácení

fanoušci s námi



Fólie, geotextílie, plastová jezírka Lepidla, spojovací pásky » OaseFol Flashing - záplata na kaučukovou fólii (180x230mm)

Záplata na lepení kaučukové fólie.

Správné ingredience pro každou velikost jezírka: organická předem tvarovaná jezírka s integrovanými zónami výsadby a architektonicky tvarovaná předem tvarovaná jezírka v hranatých tvarech jsou určena pro menší zahradní jezírka. U větších, volně řešených zahradních jezírek, koupacích jezírek a koi jezírek je substrát nejprve chráněn rounem a poté překryt jezírkovou fólií. Základní pravidlo pro výběr fólie zní: čím větší jezírko, tím silnější by měla být fólie. Seženete u nás i instalační materiály, jako je lepidlo na vložky nebo univerzální lepidlo na spojování vložek. Máme také skladem široký sortiment hadic, rozdělovačů, trubek, spojek a zásobníků vody.

Technické parametry:

Rozměry (D x Š): 230 x 180mm

Netto hmotnost: 0,10kg

Použití: SOS páska na opravu fólií OaseFol


Upřesnění parametrů pro OaseFol Flashing - záplata na kaučukovou fólii (180x230mm)

výrobce: Oase


 přejít na Fólie, geotextílie, plastová jezírka - Lepidla, spojovací pásky 




OaseFol Flashing - záplata na kaučukovou fólii (180x230mm)

...také Vás může u OaseFol Flashing - záplata na kaučukovou fólii (180x230mm) zajímat:

OaseFol Primer - aktivátor kaučukové fólie (750ml)

OaseFol Primer - aktivátor kaučukové fólie (750ml)

Originální aktivátor na lepení kaučukové fólie. Aktivátor OaseFol Primer slouží pro přípravu OaseFol Flashing - záplata na kaučukovou fólii (180x230mm)

na objednávku

1 149,-
949,59

E-shop


Prodejna: 725 923 654
Realizace: 731 156 600







máte dotaz sdílet tisk
© 2025 Insion

Poradna:

Zazimování jezírka..


Zázraky se nedějí..


Vhodný filtr..


Choroby ryb..


Okrasné jezírko na Vaší zahrádce..


Řasy v jezírku..


Přípravky pro péči o vodu..


Jarní spuštění jezírka..

Navštívené:

OaseFol Flashing - záplata na kaučukovou fólii (180x230mm)OaseFol Flashing - záplata na kaučukovou fólii (180x230mm)
Oase biOrb dekorace kůry SOase biOrb dekorace kůry S
Montážní klíč MTSMontážní klíč MTS
Fatra Aquaplast 825/V jezírková fólie - modrá (tl. 1,5mm x 2m)Fatra Aquaplast 825/V jezírková fólie - modrá (tl. 1,5mm x 2m)
Azur Kit 380 filtrační zařízení 6m3/hod + čerpadlo FreefloAzur Kit 380 filtrační zařízení 6m3/hod + čerpadlo Freeflo
Skimmer 17,5 l standardní hrdlo - prodloužené(pro folii)Skimmer 17,5 l standardní hrdlo - prodloužené(pro folii)
Oase PVC Folienkleber - fóliové lepidlo (1000ml na 4m2)Oase PVC Folienkleber - fóliové lepidlo (1000ml na 4m2)
Oase biOrb EARTH Jungle Bark kůraOase biOrb EARTH Jungle Bark kůra
Oase biOrb set rostlin červená a růžováOase biOrb set rostlin červená a růžová
ALKORPLAN PVC-P jezírková fólie - světle šedá (tl. 1,5mm x 2,15m)ALKORPLAN PVC-P jezírková fólie - světle šedá (tl. 1,5mm x 2,15m)
TMC Pro Clear Ultima 55W UV-C lampa (na 18m3) - bazarTMC Pro Clear Ultima 55W UV-C lampa (na 18m3) - bazar
Oase OxyTex Set 1000 CWS (provzdušňovací sada na 10m3)Oase OxyTex Set 1000 CWS (provzdušňovací sada na 10m3)