Oase biOrb EARTH sada zámků

Oase biOrb EARTH sada zámků - Akvaristika, teraristika Oase Dekorace a příslušenství terária biOrb

Oase biOrb EARTH sada zámků

Náhradní sada zámků.

NOVINKA
dostupnost:
na objednávku

záruka: 2 roky

doručení:  2 dny, v PÁTEK u Vás.

 dopravné:  může být i ZDARMA!
Od nákupu za 3 000,00 ▼

Přepravce PPL - na dobírku: 199,00
Přepravce PPL - platba předem: 169,00
Slovensko - převodem: 400,00
Osobně na prodejně: ZDARMA



380,- Kč
bez DPH: 314,05

kód: 77493


 máte dotaz? 

garance spokojenosti, výměna nebo navrácení

fanoušci s námi



Akvaristika, teraristika Oase Dekorace a příslušenství terária biOrb » Oase biOrb EARTH sada zámků

Náhradní sada zámků.

Upřesnění parametrů pro Oase biOrb EARTH sada zámků

výrobce: Oase


 přejít na Dekorace a příslušenství terária biOrb 




Oase biOrb EARTH sada zámků

...také Vás může u Oase biOrb EARTH sada zámků zajímat:

Oase biOrb EARTH krmítko

Oase biOrb EARTH krmítko

Krmítko do terárií. Oase biOrb EARTH sada zámků

NOVINKA

na objednávku

685,-
566,12
Oase biOrb EARTH RGB a infračervená sada

Oase biOrb EARTH RGB a infračervená sada

RGB a infračervená sada pro terária. Akvaristika, teraristika Oase Dekorace a příslušenství terária biOrb

NOVINKA

na objednávku

4 117,-
3 402,48
Oase biOrb EARTH trychtýř

Oase biOrb EARTH trychtýř

Trychtýř na přípravek do terárií. Oase biOrb EARTH sada zámků

NOVINKA

na objednávku

418,-
345,45

E-shop


Prodejna: 725 923 654
Realizace: 731 156 600







máte dotaz sdílet tisk
© 2026 Insion

Poradna:

Zazimování jezírka..


Zázraky se nedějí..


Vhodný filtr..


Choroby ryb..


Okrasné jezírko na Vaší zahrádce..


Řasy v jezírku..


Přípravky pro péči o vodu..


Jarní spuštění jezírka..

Navštívené:

Oase biOrb EARTH sada zámkůOase biOrb EARTH sada zámků
Vzduchovací transparentní hadička (4/7mm-1bm)Vzduchovací transparentní hadička (4/7mm-1bm)
Oase StreamMax Classic 4000 akvarijní čerpadloOase StreamMax Classic 4000 akvarijní čerpadlo
Oase biOrb mořské hvězdice modréOase biOrb mořské hvězdice modré
Krmivo pro Jesetery (3,5 l - 4,5mm)Krmivo pro Jesetery (3,5 l - 4,5mm)
Oase dekorace kořen s včelím úlem LOase dekorace kořen s včelím úlem L
Oase biOrb 12V DC síťový zdrojOase biOrb 12V DC síťový zdroj
Krmivo pro Jesetery (10,8 l - 8mm)Krmivo pro Jesetery (10,8 l - 8mm)
Oase biOrb AIR 30 kokosový kompostOase biOrb AIR 30 kokosový kompost
Oase Flex M akvarijní kámen - břidliceOase Flex M akvarijní kámen - břidlice
Dolphin Liberty 200 (bazénový robotický bateriový vysavač)Dolphin Liberty 200 (bazénový robotický bateriový vysavač)
Plachta 8 x 12 m 70 g/m2 PE modro-stříbrnáPlachta 8 x 12 m 70 g/m2 PE modro-stříbrná
Pontec PondoCompact 3000 (fontánové čerpadlo s regulací)Pontec PondoCompact 3000 (fontánové čerpadlo s regulací)
Oase BioCompact 50 akvarijní filtrOase BioCompact 50 akvarijní filtr
Kanpai excelentní růstové krmivo pro KOI (1,2 l - 5mm)Kanpai excelentní růstové krmivo pro KOI (1,2 l - 5mm)