Nabídka služeb - Servisní práce, celoroční péče o jezírko a ryby

Servisní práce, celoroční péče o jezírko a ryby

Vybudovat jezírko a nechat naše zákazníky svému osudu? Ne, to opravdu není náš styl. Všem našim zákazníkům nabízíme servisní práce, od jarního spuštění, pravidelného servisu až po zazimování jezírek. Stejně tak jako Vy, i my máme radost z krásně čisté vody, fungující technologie a dalšího vylepšování stávajících realizací.Všem našim zákazníkům nabízíme servisní práce, od jarního spuštění, pravidelného servisu až po zazimování jezírek. Jsme připraveni poskytnout Vám poradenství či přímo u Vás vyřešit problém.

Pro zabezpečení celoroční péče jsme pro Vás vybudovali největší kamennou prodejnu v severních Čechách a nechybí ani E-shop, kde pro Vás máme stálou nabídku širokého sortimentu produktů, souvisejících s výstavbou a péčí o každé jezírko.

Snažíme se, aby péče o jezírko pro Vás nebyla starostí, ale radostí. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oboru, dokážeme mnoha problémům předcházet, a pokud přece jen problém nastane, jsme schopni nalézt vhodná efektivní řešení.

Součástí poskytovaných služeb jsou také odborné konzultace, které Vám poskytneme přímo na naší prodejně, na emailové adrese: obchod@jezírka-zahrada.cz nebo na tel. 731 156 600 - M. Student.

Naší prioritou jsou spokojení zákazníci a funkční jezírko.
Servisní práce, celoroční péče o jezírko a ryby

« zpět


Prodejna: 725 923 654
Realizace: 731 156 600máte dotaz sdílet tisk
© 2021 Insion

Poradna:

Zazimování jezírka..


Zázraky se nedějí..


Vhodný filtr..


Choroby ryb..


Okrasné jezírko na Vaší zahrádce..


Řasy v jezírku..


Přípravky pro péči o vodu..


Jarní spuštění jezírka..