Nabídka služeb - Jarní spuštění a zazimování jezírek

Jarní spuštění a zazimování jezírek

Jarní spouštění a zazimování jezírek jsou nejžádanějšími službami. Dobře připravit jezírko na zimu je zásadní z několika důvodů. Pokud své jezírko správně zazimujete ušetříte si na jaře spoustu práce, dále tím zvyšujete životnost technologie, kterou je třeba na zimu připravit. A pokud máte v jezírku své rybí miláčky, je důležité jim zajistit podmínky pro přečkání celé zimy. Jarní spouštění pak zahrnuje činnosti, díky kterým by mělo být Vaše jezírko po celou sezónu plně funkční.Jarní spuštění a zazimování jezírek jsou v naší nabídce jsou nejžádanějšími pracemi. Při jarním spouštění se připraví jezírko na celou sezónu. Proběhne vyčištění filtru a dodání startovacích bakterií. Dále je třeba zkontrolovat a uvést do provozu UV lampy, vyměnit zářivky, odstranit řasy v jezírku a vysát nečistoty. Na přání klienta provádíme další potřebné práce kolem jezírka. Výsledkem jarního spouštění by mělo být zajištění plné funkčnosti celého systému.


Následně po ukončení "jezírkové" sezóny proběhne konečná údržba před zimou. Zazimování jezírka je stejně důležité jako jeho jarní spouštění. Zahrnuje práce jako je vypuštění potrubí a filtru, odstranění UV lamp ze systému, přendání vzduchování do mělkých zón. Jezírko je před zimou třeba vyčistit, vysát napadané listí a další nečistoty. Voda by měla být v průběhu zimní sezóny čistá, lze tak předejít usazeninám a tvorbě hnilobných plynů, které vznikají rozkladem listí a usazených nečistot. Všechny tyto nežádoucí procesy vedou k narušení přírodní rovnováhy a jarní spuštění jezírka se tak výrazně zkomplikuje.

Pokud máte jakékoliv dotazy, potřebujete se před zazimováním nebo spouštěním jezírka poradit, kontaktujte nás: obchod@jezirka-zahrada.cz nebo tel. 731 156 600 M. Student.
Jarní spuštění a zazimování jezírek

« zpět


Prodejna: 725 923 654
Realizace: 731 156 600máte dotaz sdílet tisk
© 2021 Insion

Poradna:

Zazimování jezírka..


Zázraky se nedějí..


Vhodný filtr..


Choroby ryb..


Okrasné jezírko na Vaší zahrádce..


Řasy v jezírku..


Přípravky pro péči o vodu..


Jarní spuštění jezírka..