Aktuality - Novinky v doručování objednávek z našeho e-shopu

Novinky v doručování objednávek z našeho e-shopu

02.08.2017 - Od dnešního dne 2.8.2017 budou všechny objednávky z našeho e-shopu doručovány našim zákazníkům přepravní společností Geis Parcel CZ s.r.o.

Neustále pracujeme na zkvalitňování všech našich služeb, a proto jsme se rozhodli zajistit pro vás vyšší komfort v rámci průběhu doručování vašich objednávek. Nově příjemci zboží vždy přijde SMS s informacemi o čase dodání, výši dobírky, číslem jeho zásilky a možností přesměrovat si balík do výdejního místa Geis Point a vyzvednout si zásilku v čase, který mu vyhovuje. Nebo lze domluvit termín doručení dle vašich časových možností. V den doručení budete vždy kontaktováni řidičem. Průběh doručování můžete sledovat v on-line režimu (Tracking&Tracing).

Věříme, že všechny tyto změny uvítáte. Jezírka-Zahrady s.r.o.Od dnešního dne 2.8.2017 budou všechny objednávky z našeho e-shopu doručovány našim zákazníkům přepravní společností Geis Parcel CZ s.r.o.

Neustále pracujeme na zkvalitňování všech našich služeb, a proto jsme se rozhodli zajistit pro vás vyšší  komfort v rámci průběhu doručování vašich objednávek. Nově příjemci zboží vždy přijde SMS s informacemi o čase dodání, výši dobírky, číslem jeho zásilky a možností přesměrovat si balík do výdejního místa Geis Point a vyzvednout si zásilku v čase, který mu vyhovuje. Nebo lze domluvit termín doručení dle vašich časových možností. V den doručení budete vždy kontaktováni řidičem. Průběh doručování můžete sledovat v on-line režimu (Tracking&Tracing).

Věříme, že všechny tyto změny uvítáte. Jezírka-Zahrady s.r.o.
Novinky v doručování objednávek z našeho e-shopu

« zpět


Objednávky: 725 923 654
Poradna: 731 156 600máte dotaz sdílet tisk
© 2019 Insion

Poradna:

Zazimování jezírka..


Zázraky se nedějí..


Vhodný filtr..


Choroby ryb..


Okrasné jezírko na Vaší zahrádce..


Řasy v jezírku..


Přípravky pro péči o vodu..


Jarní spuštění jezírka..