Aktuality/Články - Oase provzdušňovače jezírek

Oase provzdušňovače jezírek

10.09.2014 - Každá forma života potřebuje kyslík k dýchání, aby mohla růst a prospívat. Kyslík hraje podstatnou roli, zejména v zahradním jezírku, protože mnoho rozdílných forem života může obydlovat malý prostor. Tato rozmanitost ryb, rostlin a menších organismů spotřebovává velké množství kyslíku, zejména v průběhu letních měsíců.Měli byste však také zajistit adekvátní výměnu kyslíku v zimě. Zamrzlé zahradní jezírko představuje pro ryby v jezírku značné nebezpečí; výměna kyslíku není možná na povrchu jezírka a přes hnijící zbytky rostlin může docházet k tvorbě nebezpečných plynů pod ledovou pokrývkou.

Oase AquaOxy (vzduchovací set)

Flexibilní zásobování jezírek kyslíkem 
Klasický provzdušňovač pro jezírka do objemu až 50 m³ nebo s vysokým osázením rybami. Každý z kompresorů této řady je vybaven mechanicky regulovatelnými vývody a speciálními vzduchovacími kameny, které jsou konstruovány tak, aby odolali působení vodního kamene a snadno se nezanášely nečistotami. Vzduchové kameny zajišťují vysoce objemné, rovnoměrné rozptýlení kyslíku do vody skrz nově navržené kanálky pro vedení vzduchu (Oase AquaOxy).

Oase OxyTex Set CWS (provzdušňovací sada)

Provzdušňovač jezírka a filtrační medium v jednom 

Kombinace provzdušnění jezírka, cirkulace vody a plochy k osídlení. Jedinečná kombinace provzdušnění, cirkulace vody a povrchu pro osídlení mikroorganizmů. Rozsáhlá plocha pro mikroorganismy, které podněcují rozkládání živin. Díky velkému povrchu a kyslíku navíc je možné celkovou kapacitu zvýšit až o 25%. Se svým vzhledem podobným rostlinám je jezírkový provzdušňovač nepozorovaně začlenitelný do jezírka (Oase OxyTex).

Oase AquaAir 250 - plovoucí provzdušňovač (na 250m2)

Řízené obohacování kyslíkem 
Profi plovoucí nerezový provzdušňovač pro velká jezírka. Ukazuje svou plnou kapacitu, zejména v jezírkách chudých na kyslík, které nemají adekvátní průtok. Nastavitelná vstřikovací tryska pro řízený přívod kyslíku a tím hloubkové provzdušnění. Vysoce kvalitní design s filtračním košem odolnými vůči korozi (AquaAir 250 LM).

Oase AirFlo (výkonný aerátor s fontánou)

Silná kombinace provzdušňovače a fontány
Výkonný aerátor s fontánou se 3 možnostmi fontánových efektů s rozdílnou a výškou a šířkou. Vysoce výkonný provzdušňovač a dekorativní plovoucí fontánka v jednom. Maximální zásobování kyslíkem pro velké vodní plochy. Jednoduchá instalace a rychlá změna kvality vody (Oase AirFlo).
Oase provzdušňovače jezírek

« zpět


Prodejna: 725 923 654
Realizace: 731 156 600máte dotaz sdílet tisk
© 2020 Insion

Poradna:

Zazimování jezírka..


Zázraky se nedějí..


Vhodný filtr..


Choroby ryb..


Okrasné jezírko na Vaší zahrádce..


Řasy v jezírku..


Přípravky pro péči o vodu..


Jarní spuštění jezírka..