Aktuality/Články - Oase filtry a jejich oblasti použití

Oase filtry a jejich oblasti použití

10.09.2014 - Výběr té správné filtrační techniky pro Vaše jezírko vybuduje základy pro dlouhodobě čistou vodu. Každé zahradní jezírko klade individuální nároky na filtrační systém nebo jezírkový filtr. Zda bude použit podvodní filtr, tlakový filtr, průtokový filtr nebo modulový filtr, záleží na faktorech jako je typ jezírka, objem jezírka a zarybnění jezírka.Tento stručný přehled představuje 4 kategorie filtrů a podává stručné vysvětlení hlavních charakteristik každého jezírkového filtračního systému.

Podvodní filtry:

Optimálně vhodné pro:

S podvodními filtry Oase vytvoříte nádherné efekty dokonce i na minimálním prostoru (Oase Filtral).

Tlakové filtry:

Optimálně vhodné pro:

Tlakové filtry jsou vhodné pro malá a středně velká jezírka. Pokud je to potřeba, voda může být směrována do výše položených potůčků. Voda vytéká z filtru pod tlakem (Oase BioPress setOase FiltoClear).

Průtokové filtry:

Optimálně vhodné pro:

Průtokové filtry se používají pro středně velká až velká jezírka nebo jezírka s osázením chovnými rybami. Stojí nad vodní hladinou na kraji jezírka nebo nad vodním tokem tak, aby voda tekla pod vlivem gravitace zpět do jezírka (Oase BioSmartOase FiltoMatic CWSOase BioTec ScreenMatic).

Modulové filtry:

Optimálně vhodné pro:

Velká přirozená jezírka nebo plavecká jezírka s nebo bez chovných ryb – tyto modulární systémy zůstávají flexibilními v každém projektu (Oase ProfiClear).

Informace jsou čerpány od firmy Oase a nemusejí se shodovat s našimi zkušenostmi, pokud chcete více informací tak nás kdykoliv kontaktujte.
Oase filtry a jejich oblasti použití

« zpět


Prodejna: 725 923 654
Realizace: 731 156 600máte dotaz sdílet tisk
© 2020 Insion

Poradna:

Zazimování jezírka..


Zázraky se nedějí..


Vhodný filtr..


Choroby ryb..


Okrasné jezírko na Vaší zahrádce..


Řasy v jezírku..


Přípravky pro péči o vodu..


Jarní spuštění jezírka..